SZERMIERKA - kurs instruktora sportu

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach informuje, że uruchamia kurs instruktora sportu AWF
ze specjalnością – SZERMIERKA

Termin rozpoczęcia zajęć w ramach części specjalistycznej: 10.10.2022 r.

Miejsce realizacji zajęć: sala szermiercza AWF Katowice
Zajęcia odbywać się będą w systemie mieszanym. Wykłady zdalnie na platformie MS TEAMS. Część praktyczna, jeden czterodniowy zjazd.

Termin realizacji zajęć w ramach części teoretycznej jest uzależniony od momentu zebrania się grupy minimum 20 osób.

Kandydat na kurs instruktora sportu musi posiadać:

1. Co najmniej wykształcenie średnie
  2. Odpowiedni stan zdrowia

Wymagane dokumenty:

1. Dwa podania, na teorię i praktykę (do pobrania poniżej)
  2. Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dyplom ukończenia studiów.
  3. Zdjęcie w wersji elektronicznej (w formacie jak do legitymacji, należy przesłać na adres: j.haber@awf.katowice.pl)
  4. Oświadczenie o stanie zdrowia.

Ważne!

1. Jeżeli kandydat jest absolwentem kierunku: wychowanie fizyczne (studia I stopnia lub jednolite studia magisterskie) lub kierunku sport,– jest zwolniony z realizacji części teoretycznej kursu instruktora sportu na podstawie przesłanego skanu dyplomu ukończenia studiów.
  2. Jeżeli kandydat ukończył kurs teoretyczny poza uczelnią (patrz pkt. 1) - ma zaliczoną część teoretyczną kursu instruktora sportu na podstawie przesłanego mailowo skanu zaświadczenia o ukończeniu w/w kursu.
  3. Jeżeli kandydat posiada uprawnienia instruktora sportu z innej specjalności - ma zaliczoną część teoretyczną kursu instruktora sportu na podstawie przesłanego mailowo skanu legitymacji.

Część teoretyczna kursu instruktora sportu realizowana jest w wymiarze 60 godzin, część specjalistyczna obejmuje 100 godzin dydaktycznych. Koszt części teoretycznej kursu wynosi: 500,- zł., części specjalistycznej: 1200,- zł.

Kurs zostanie uruchomiony pod warunkiem zebrania się odpowiedniej liczby osób.

Dokumenty należy przesłać na mail: j.haber@awf.katowice.pl lub k.czajor@awf.katowice.pl

Kontakt telefoniczny: (32) 207 51 19, (32) 207 53 38

pznsvg.png  pz_szerm_logo.jpg  pzb.jpgzprp.jpg
pzkosz.png