Trener przygotowania sprawnościowego dzieci i młodzieży

Charakterystyka: oferta dla absolwentów szkół wyższych (co najmniej I stopnia). Celem studiów jest podniesienie kompetencji uczestnika w zakresie przygotowania sprawnościowego dzieci i młodzieży w akademiach i klubach sportowych. Absolwent pogłębi wiedzy oraz umiejętności praktycznych z zakresu wszechstronnego i ukierunkowanego treningu dzieci i młodzieży. Program uwzględnia specyfikę kształtowania zdolności motorycznych u dzieci i młodzieży, ma na celu również profilaktykę urazów oraz harmonijny rozwój zdolności motorycznych niezbędnych do uprawiania w przyszłości wybranych dyscyplin sportowych. W ramach zajęć proponujemy między innymi: kształtowanie siły i mocy dzieci i młodzieży, kształtowanie koordynacyjnych zdolności motorycznych dzieci i młodzieży, usprawnienie ruchowe dzieci i młodzieży, żywienie dzieci i młodzieży, psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży. Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

W ramach zajęć proponujemy między innymi:

• kształtowanie siły i mocy dzieci i młodzieży,
  • kształtowanie koordynacyjnych zdolności motorycznych dzieci i młodzieży,
  • usprawnienie ruchowe dzieci i młodzieży,
  • żywienie dzieci i młodzieży,
  • psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży.

Szczegółowy PLAN STUDIÓW

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych oraz legitymację trenera AWF Katowice przygotowania sprawnościowego dzieci i młodzieży

swiadectwo_sp1p.png swiadectwo_sp2p.png

Rodzaj studiów – studia podyplomowe

Koordynator studiów: dr Mariola Gepfert

Czas trwania: 2 semestry

Zajęcia realizowane w systemie sobotnio – niedzielnym

Koszt jednego semestru (cena na r. ak. 2023/2024):  1900 zł (płatność w ratach)

Zasady naboru: kandydat na studia podyplomowe powinien dokonać elektronicznej rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) www.rekrutacja.awf.katowice.pl Zobacz jak zapisać się na studia podyplomowe
Cały proces rekrutacji odbywa się elektronicznie w IRK. Nie trzeba przynosić osobiście do AWF Katowice żadnych dokumentów.
P
rzyjęcie odbywa się na podstawie analizy dostarczonych dokumentów i kolejności zgłoszeń.

Wymagane dokumenty (do przesłania poprzez system IRK):

1. Podanie o przyjęcie na studia podyplomowe wygenerowane (w pdf) z systemu IRK Zobacz jak pobrać podanie, po zapisaniu się na wybrany kierunek studiów podyplomowych w IRK.
  2. Skan dyplomu ukończenia studiów co najmniej I stopnia.
  3. Skan dyplomu trenera sportu lub legitymacji instruktora sportu (w przypadku posiadania takich uprawnień).

Po otrzymaniu informacji o uruchomieniu studiów podyplomowych, w tzw. "rekrutacji uzupełniającej" należy dosłać następujące dokumenty (proszę ich nie wysyłać podczas pierwszej rejestracji na studia podyplomowe w IRK!!!):

1. oświadczenie o właściwym stanie zdrowia (do pobrania tutaj) podpisane wyłącznie przez uczestnika,
  2. oświadczenie o niekaralności (do pobrania tutaj) podpisane wyłącznie przez uczestnika,
  3. zdjęcie – wyłącznie w wersji elektronicznej (tylko JPG lub PNG)(j.haber@awf.katowice.pl).

Zapisz się teraz

pznsvg.png  pz_szerm_logo.jpg  pzb.jpgzprp.jpg
pzkosz.png
  6.png  logo-polswim.png  cmkp_logo.jpeg  logo-2x.png  judo.jpegpzg-logo.jpgpzb_logo.jpg